15e editie, 6 juni 2020

Reguliere programma per podium, tijdvak of koor.

Aansluitend op het reguliere programma vindt vanaf 17.15 uur op podium 3, Schouwburgplein (naast Schouwburg) de After Party plaats. Voor de plattegrond zie onderaan deze pagina.

Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
11:00 - 11:30 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
11:30 - 12:00 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
12:00 - 12:30 AmaZing Hengelo - Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Happinezz Albergen Pop / Rock Albergen
13:00 - 13:30 SwingTime Dedemsvaart Pop / Rock Dedemsvaart
13:30 - 14:00 Zanggroep Out of the Blue Folk / Wereldmuziek Nieuwleusen
14:00 - 14:30 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
14:30 - 15:00 Born to Pop Pop / Rock Borne
15:00 - 15:30 POPenzo Pop / Rock Hengelo
15:30 - 16:00 Just Fun, popkoor Zuidwolde Pop / Rock Zuidwolde
16:00 - 16:30 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
16:30 - 17:00 Popkoor Prestige Pop / Rock Enschede
Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
11:00 - 11:30 Vocal Group LEF Pop / Rock Goor
11:30 - 12:00 Venrays Mannen Koor Folk / Wereldmuziek Venray
12:00 - 12:30 Twentzz! en Popkoor Enske Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Zing NL met me Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30 OverdagKoorEnschede Musical / Theater Enschede
13:30 - 14:00 MZK Goed gemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal
14:00 - 14:30 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
14:30 - 15:00 Gospelkoor Chanoeka Gospel Hengelo ov
15:00 - 15:30 Palet Luttenberg Pop / Rock Luttenberg
15:30 - 16:00 HOK - Hengelo's Ochtend Koor Pop / Rock Hengelo
16:00 - 16:30 Popkoor PowerPop Pop / Rock Apeldoorn
16:30 - 17:00 Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
Podium 3 - Schouwburgplein
11:00 - 11:30 Colourful City Koor Folk / Wereldmuziek Nijmegen
11:30 - 12:00 Gospelkoor Chanoeka Gospel Hengelo ov
12:00 - 12:30 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
12:30 - 13:00 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
13:00 - 13:30 Carmina Burana Pop / Rock Nieuw-Schoonebeek
13:30 - 14:00 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
14:00 - 14:30 Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
14:30 - 15:00 Shantykoor "De Boezemvrienden" Shanty / Zeemanslied Apeldoorn
15:00 - 15:30 Happinezz Albergen Pop / Rock Albergen
15:30 - 16:00 Willem’s Got Music Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
16:00 - 16:30 Popkoor Doetinpop Pop / Rock Doetinchem
16:30 - 17:00 Xing Rocks Pop / Rock Dordrecht
Podium 4 - Brinkplein
11:00 - 11:30 Xing Rocks Pop / Rock Dordrecht
11:30 - 12:00 La Sido Pop / Rock Enschede
12:00 - 12:30 Shantykoor "De Boezemvrienden" Shanty / Zeemanslied Apeldoorn
12:30 - 13:00 Opus'94 Klassiek Hengelo
13:00 - 13:30 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 Colourful City Koor Folk / Wereldmuziek Nijmegen
14:00 - 14:30 Da Capo Pop / Rock Saasveld
14:30 - 15:00 Stedelijk Koor Hengelo Folk / Wereldmuziek Hengelo
15:00 - 15:30 PABLO Pop / Rock Haaksbergen
15:30 - 16:00 Carmina Burana Pop / Rock Nieuw-Schoonebeek
16:00 - 16:30 Zwingkoor (vrouwenkoor) Pop / Rock Almelo
16:30 - 17:00 Pop- en musicalkoor Popcorn Pop / Rock Lochem
Podium 5 - Beekplein, de Nul
11:30 - 12:00 Elk & Ain Pop / Rock Noordbroek (Groningen)
12:00 - 12:30 AmeeZing Pop / Rock Aalten
12:30 - 13:00 zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
13:00 - 13:30 Just Fun, popkoor Zuidwolde Pop / Rock Zuidwolde
13:30 - 14:00 Popkoor PowerPop Pop / Rock Apeldoorn
14:00 - 14:30 Venrays Mannen Koor Folk / Wereldmuziek Venray
14:30 - 15:00 BelCanto Emsdetten Barbershop 48282 Emsdetten
15:00 - 15:30 Zanggroep Out of the Blue Folk / Wereldmuziek Nieuwleusen
15:30 - 16:00 Popkoor 4You Kampen Pop / Rock Kampen
Podium 6 - Willemsplein
11:30 - 12:00 Voices to Heaven Religieus Hengelo
12:00 - 12:30 Bison Futé Barbershop Hengelo
12:30 - 13:00 Palet Luttenberg Pop / Rock Luttenberg
13:00 - 13:30 Brokekoor Pop / Rock Westerbroek
13:30 - 14:00 zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
14:00 - 14:30 Popkoor 4You Kampen Pop / Rock Kampen
14:30 - 15:00 Prevoices Pop / Rock IJselmuiden
15:00 - 15:30 Mix & Match - vocaal entertainment Musical / Theater Alphen aan den Rijn
15:30 - 16:00 Work in Progress Pop / Rock Enschede
Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
11:00 - 11:30 Troubadours, Enschede Barbershop Enschede
11:30 - 12:00 Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
12:00 - 12:30 Vocalzz Jazz Delft
12:30 - 13:00 Interlock Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30 NJOY Barbershop Westendorp
13:30 - 14:00 Around the Bar (kwartet) Barbershop Zaltbommel
14:00 - 14:30 Mix & Match - vocaal entertainment Musical / Theater Alphen aan den Rijn
14:30 - 15:00 Half Past Nine Pop / Rock Enschede
15:00 - 15:30 Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
15:30 - 16:00 Kelderkoor Musical / Theater Nijmegen
Podium 8 - Pastorieplein
12:30 - 13:00 Mix & Match - vocaal entertainment Musical / Theater Alphen aan den Rijn
13:00 - 13:30 HOK - Hengelo's Ochtend Koor Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 La Sido Pop / Rock Enschede
14:00 - 14:30 Just Fun, popkoor Zuidwolde Pop / Rock Zuidwolde
14:30 - 15:00 Popkoor PowerPop Pop / Rock Apeldoorn
15:00 - 15:30 Zing NL met me Pop / Rock Hengelo
15:30 - 16:00 Brokekoor Pop / Rock Westerbroek
16:00 - 16:30 Zanggroep Out of the Blue Folk / Wereldmuziek Nieuwleusen
Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
11:30 - 12:00 The All Singers Musical / Theater Heerde
12:00 - 12:30 Vocal Group PURE Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Popkoor 4You Kampen Pop / Rock Kampen
13:00 - 13:30 Vocal Group Musilon Pop / Rock Enschede
13:30 - 14:00 DeMannen Pop / Rock Heerde
14:00 - 14:30 Palet Luttenberg Pop / Rock Luttenberg
14:30 - 15:00 Saloonboyz´ Pop / Rock Etten [ GLD ]
15:00 - 15:30 Schouder aan Schouder Pop / Rock Ruurlo
15:30 - 16:00 Popkoor Canta Libre Pop / Rock Hardenberg
16:00 - 16:30 Show Sisters Pop / Rock Breda
Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
12:30 - 13:00 Shanty & Smartlappenkoor 1plus1 is 3 Shanty / Zeemanslied Enschede
13:00 - 13:30 Work in Progress Pop / Rock Enschede
13:30 - 14:00 FC Twente Voetbalkoor Musical / Theater Hengelo
14:00 - 14:30 Del Core Pop / Rock Delden
14:30 - 15:00 AmeeZing Pop / Rock Aalten
15:00 - 15:30 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
15:30 - 16:00 Vox Amasus Pop / Rock Delfzijl
16:00 - 16:30 Soorten & Maten Folk / Wereldmuziek Enschede
Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
11:30 - 12:00 Around the Bar (kwartet) Barbershop Zaltbommel
12:00 - 12:30 Saloonboyz´ Pop / Rock Etten [ GLD ]
12:30 - 13:00 MZK Goed gemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal
13:00 - 13:30 Kelderkoor Musical / Theater Nijmegen
13:30 - 14:00 Xing Rocks Pop / Rock Dordrecht
14:00 - 14:30 Twentet AMUSING - a capella mannenquintet Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 The All Singers Musical / Theater Heerde
15:00 - 15:30 DeMannen Pop / Rock Heerde
15:30 - 16:00 OverdagKoorEnschede Musical / Theater Enschede
Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
11:30 - 12:00 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
12:00 - 12:30 FC Twente Voetbalkoor Musical / Theater Hengelo
12:30 - 13:00 Schouder aan Schouder Pop / Rock Ruurlo
13:00 - 13:30 Zwingkoor (vrouwenkoor) Pop / Rock Almelo
13:30 - 14:00 Soorten & Maten Folk / Wereldmuziek Enschede
14:00 - 14:30 Voiced Over Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 NJOY Barbershop Westendorp
15:00 - 15:30 Del Core Pop / Rock Delden
15:30 - 16:00 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
16:00 - 16:30 DeMannen Pop / Rock Heerde
Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
11:00 - 11:30 Born to Pop Pop / Rock Borne
11:30 - 12:00 Da Capo Pop / Rock Saasveld
12:00 - 12:30 PABLO Pop / Rock Haaksbergen
12:30 - 13:00 Popkoor Doetinpop Pop / Rock Doetinchem
13:00 - 13:30 POPenzo Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 AmaZing Hengelo - Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
14:00 - 14:30 Popkoor Prestige Pop / Rock Enschede
14:30 - 15:00 Pop- en musicalkoor Popcorn Pop / Rock Lochem
15:00 - 15:30 Popkoor Doetinpop Pop / Rock Doetinchem
15:30 - 16:00 SwingTime Dedemsvaart Pop / Rock Dedemsvaart
16:00 - 16:30 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
16:30 - 17:00 Christelijk Mannenkoor Hengelo Religieus Hengelo
Podium 14 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
13:30 - 14:00 Voices to Heaven Religieus Hengelo
14:00 - 14:30 Christelijk Mannenkoor Hengelo Religieus Hengelo
15:00 - 15:30 Venrays Mannen Koor Folk / Wereldmuziek Venray
15:30 - 16:00 Koorschool Lambertus Religieus HENGELO OV
16:00 - 16:30 Opus'94 Klassiek Hengelo
16:30 - 17:00 Prevoices Pop / Rock IJselmuiden
Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
11:00 - 11:30 Vocal Group PURE Pop / Rock Hengelo
11:30 - 12:00 Del Core Pop / Rock Delden
12:00 - 12:30 Half Past Nine Pop / Rock Enschede
12:30 - 13:00 Popkoor Canta Libre Pop / Rock Hardenberg
13:00 - 13:30 Saloonboyz´ Pop / Rock Etten [ GLD ]
13:30 - 14:00 Show Sisters Pop / Rock Breda
14:00 - 14:30 Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
15:00 - 15:30 Interlock Pop / Rock Enschede
15:30 - 16:00 Vocalzz Jazz Delft
16:30 - 17:00 Koorschool Lambertus junior Kinderkoor tot 14 jaar HENGELO OV
Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
11:00 - 11:30 BelCanto Emsdetten Barbershop 48282 Emsdetten
11:30 - 12:00 Voiced Over Pop / Rock Hengelo
12:00 - 12:30 NJOY Barbershop Westendorp
12:30 - 13:00 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
13:00 - 13:30 Twentet AMUSING - a capella mannenquintet Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 Troubadours, Enschede Barbershop Enschede
14:00 - 14:30 Elk & Ain Pop / Rock Noordbroek (Groningen)
14:30 - 15:00 Bison Futé Barbershop Hengelo
15:00 - 15:30 Around the Bar (kwartet) Barbershop Zaltbommel
Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
11:30 - 12:00 Stedelijk Koor Hengelo Folk / Wereldmuziek Hengelo
12:00 - 12:30 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
12:30 - 13:00 Vox Amasus Pop / Rock Delfzijl
13:00 - 13:30 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
13:30 - 14:00 Vocal Group LEF Pop / Rock Goor
14:00 - 14:30 Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
14:30 - 15:00 Twentzz! en Popkoor Enske Pop / Rock Hengelo
15:00 - 15:30 Shanty & Smartlappenkoor 1plus1 is 3 Shanty / Zeemanslied Enschede
15:30 - 16:00 Vocal Group Musilon Pop / Rock Enschede
16:00 - 16:30 MZK Goed gemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal

Podia