x

Vul jouw zoekopdracht hieronder in en doorzoek de website

Planning optredens koren

Welk koor treedt waar op en hoe laat?

Op deze pagina kun je vinden welk koor, op welk podium optreedt én hoe laat.

Hieronder de planning in tabel-vorm. Kijk op deze plattegrond van de binnenstad voor de locaties van alle podia.

Tip: maak vooraf je eigen programma voor de dag van het festival óf loop alle podia langs en laat je verrassen!

Je kunt de planning groeperen op PODIUM, op KOOR of op TIJD.

Podium 1 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
11:00 - 11:30 Musilon Pop / Rock Enschede
11:30 - 12:00 Popkoor Sing&Swing Coevorden Pop / Rock Coevorden
12:00 - 12:30 Ladies Only Klassiek Hengelo
12:30 - 13:00 MiXX Hengevelde Pop / Rock Hengevelde
13:00 - 13:30 Opus'94 Klassiek Hengelo
13:30 - 14:00 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
14:00 - 14:30 Popkoor Abbey Wednesday Pop / Rock Silvolde
14:30 - 15:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
15:00 - 15:30 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
15:30 - 16:00 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
16:00 - 16:30 Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
16:30 - 17:00 Koorschool Lambertus Religieus HENGELO OV
Podium 2 - Schouwburgplein
11:00 - 11:30 Popkoor HoorHaar Pop / Rock Zwolle
11:30 - 12:00 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
12:00 - 12:30 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
12:30 - 13:00 POPenzo Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
13:30 - 14:00 Inpajoko Pop / Rock Borne
14:00 - 14:30 Gospelkoor Onderweg Gospel Almelo
14:30 - 15:00 Popkoor Sing&Swing Coevorden Pop / Rock Coevorden
15:00 - 15:30 Popkoor AfslagNijeveen Pop / Rock Nijeveen
15:30 - 16:00 Het Goorse Schlagerkoor Levenslied / Schlager Goor
16:00 - 16:30 J3MS Pop / Rock Hengelo
16:30 - 17:00 Popkoor Prestige Deventer Pop / Rock Deventer
Podium 3 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
11:00 - 11:30 Just4Fun, popkoor Stadskanaal Pop / Rock Stadskanaal
11:30 - 12:00 Popcorn Pop / Rock Lochem
12:00 - 12:30 MIX Zenderen Pop / Rock Zenderen
12:30 - 13:00 Popkoor Funism Pop / Rock Veendam
13:00 - 13:30 HOK - Hengelo's Ochtend Koor Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
14:00 - 14:30 Twentzz! Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 't Lutters Geluutke Musical / Theater De Lutte
15:00 - 15:30 lalal’Affichekoor Pop / Rock Amsterdam
15:30 - 16:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
16:00 - 16:30 Popkoor Enske Pop / Rock Enschede
16:30 - 17:00 Just4Fun, popkoor Stadskanaal Pop / Rock Stadskanaal
Podium 4 - Stationshal, ingang Stationsplein
11:00 - 11:30 Voices to Heaven Religieus Hengelo
11:30 - 12:00 Saloonboyz' Pop / Rock Etten
12:00 - 12:30 Vocal Group XXL Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Soundscape Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30 Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M. Barbershop Zaanstad
13:30 - 14:00 Twentet AMUSING - a capella mannen vocal group Pop / Rock Hengelo
14:00 - 14:30 Everpop Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
15:00 - 15:30 Van Onbesproken Gedrag Pop / Rock Amsterdam
15:30 - 16:00 Twents Capella Ensemble Klassiek Enschede
16:00 - 16:30 De Leedzangers 2.0 Levenslied / Schlager Hengelo
16:30 - 17:00 AmaZing Hengelo Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
Podium 5 - Metropool, muziekcafe
11:00 - 11:30 Popkoor Young Voices Pop / Rock Eerbeek
11:30 - 12:00 Miscellaneous Vocaal Vrouwenensemble Klassiek Hengelo
12:00 - 12:30 't Lutters Geluutke Musical / Theater De Lutte
12:30 - 13:00 Themakoor Lattrop Religieus Lattrop-Breklenkamp
13:00 - 13:30 AmaZing Hengelo Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 Del Core Pop / Rock Delden
14:00 - 14:30 Swing Close Pop / Rock Amersfoort
14:30 - 15:00 Popcorn Pop / Rock Lochem
15:00 - 15:30 De Leedzangers 2.0 Levenslied / Schlager Hengelo
15:30 - 16:00 DivaPower Pop / Rock Apeldoorn
16:00 - 16:30 Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M. Barbershop Zaanstad
16:30 - 17:00 Top.nl Pop / Rock Goor
Podium 6 - Hoek Molenstraat / Marktplein
11:00 - 11:30 Soundscape Pop / Rock Enschede
11:30 - 12:00 Everpop Pop / Rock Hengelo
12:00 - 12:30 Popkoor Enske Pop / Rock Enschede
12:30 - 13:00 DivaPower Pop / Rock Apeldoorn
13:00 - 13:30 Popkoor Young Voices Pop / Rock Eerbeek
13:30 - 14:00 FC Twente Voetbalkoor Musical / Theater Hengelo
14:00 - 14:30 Mannenkoor GERMANIA Levenslied / Schlager Heeten
14:30 - 15:00 Koorschool Lambertus Religieus HENGELO OV
15:00 - 15:30 Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
15:30 - 16:00 HOK - Hengelo's Ochtend Koor Pop / Rock Hengelo
16:00 - 16:30 The Next Verse Pop / Rock Enschede
16:30 - 17:00 Pursang Rijssen Pop / Rock Rijssen
Podium 7 - Markt, podium
11:00 - 11:30 Twentzz! Pop / Rock Hengelo
11:30 - 12:00 Popkoor SZIP Pop / Rock Enschede
12:00 - 12:30 Metallikoor Pop / Rock Drunen
12:30 - 13:00 Pursang Rijssen Pop / Rock Rijssen
13:00 - 13:30 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 Just4Fun, popkoor Stadskanaal Pop / Rock Stadskanaal
14:00 - 14:30 Vocal Group XXL Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 Swingshift Pop / Rock Zwolle
15:00 - 15:30 Topvocals Pop / Rock Enschede
15:30 - 16:00 Metallikoor Pop / Rock Drunen
16:00 - 16:30 Popkorn Nijverdal Pop / Rock Nijverdal
16:30 - 17:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
Podium 8 - Pastorieplein
11:00 - 11:30 Gospelkoor BlessSing Gospel Hengelo/Goor
11:30 - 12:00 Popkoor Sounds4You Pop / Rock Oosterhesselen
12:00 - 12:30 Van Onbesproken Gedrag Pop / Rock Amsterdam
12:30 - 13:00 lalal’Affichekoor Pop / Rock Amsterdam
13:00 - 13:30 Musilon Pop / Rock Enschede
13:30 - 14:00 Gospelkoor BlessSing Gospel Hengelo/Goor
14:00 - 14:30 Popkoor Funism Pop / Rock Veendam
14:30 - 15:00 Popkoor SZIP Pop / Rock Enschede
15:00 - 15:30 MIX Zenderen Pop / Rock Zenderen
15:30 - 16:00 Popkoor Sounds4You Pop / Rock Oosterhesselen
16:00 - 16:30 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
Podium 9 - Stadhuishal, Burg. Jansenplein
11:00 - 11:30 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
11:30 - 12:00 Popkoor Abbey Wednesday Pop / Rock Silvolde
12:00 - 12:30 Melodysingers Musical / Theater Zwolle
12:30 - 13:00 Topvocals Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30 The Next Verse Pop / Rock Enschede
13:30 - 14:00 wereldmuziekkoor Intervocaal Folk / Wereldmuziek ENSCHEDE
14:00 - 14:30 Popkoor Prestige Deventer Pop / Rock Deventer
14:30 - 15:00 Popkoor Session Pop / Rock Gieten
15:00 - 15:30 Popkoor Goed gestemd! Pop / Rock VOORHOUT
15:30 - 16:00 Pursang Rijssen Pop / Rock Rijssen
16:00 - 16:30 Vocal Group ‘nJoy Pop / Rock Fleringen/Reutum
16:30 - 17:00 Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
Podium 10 - Weemenstraat, hoek de Wetstraat
11:00 - 11:30 Twentet AMUSING - a capella mannen vocal group Pop / Rock Hengelo
11:30 - 12:00 FC Twente Voetbalkoor Musical / Theater Hengelo
12:00 - 12:30 Mannenkoor GERMANIA Levenslied / Schlager Heeten
12:30 - 13:00 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
13:00 - 13:30 Zing in! Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
13:30 - 14:00 Saloonboyz' Pop / Rock Etten
14:00 - 14:30 Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
14:30 - 15:00 Melodysingers Musical / Theater Zwolle
15:00 - 15:30 Mannenkoor GERMANIA Levenslied / Schlager Heeten
15:30 - 16:00 Del Core Pop / Rock Delden
16:00 - 16:30 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
16:30 - 17:00 Swingshift Pop / Rock Zwolle
Podium 11 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
11:00 - 11:30 Inpajoko Pop / Rock Borne
11:30 - 12:00 wereldmuziekkoor Intervocaal Folk / Wereldmuziek ENSCHEDE
12:00 - 12:30 Popkoor Goed gestemd! Pop / Rock VOORHOUT
12:30 - 13:00 Het Goorse Schlagerkoor Levenslied / Schlager Goor
13:00 - 13:30 Popkoor HoorHaar Pop / Rock Zwolle
13:30 - 14:00 Vocal Group ‘nJoy Pop / Rock Fleringen/Reutum
14:00 - 14:30 J3MS Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
15:00 - 15:30 POPenzo Pop / Rock Hengelo
15:30 - 16:00 MiXX Hengevelde Pop / Rock Hengevelde
16:00 - 16:30 Gospelkoor Onderweg Gospel Almelo
16:30 - 17:00 Popkoor AfslagNijeveen Pop / Rock Nijeveen
Podium 12 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
13:00 - 13:30 Voices to Heaven Religieus Hengelo
13:30 - 14:00 Miscellaneous Vocaal Vrouwenensemble Klassiek Hengelo
14:00 - 14:30 Overijssels Byzantijns Mannenkoor Religieus Almelo
14:30 - 15:00 Themakoor Lattrop Religieus Lattrop-Breklenkamp
15:00 - 15:30 Opus'94 Klassiek Hengelo
15:30 - 16:00 Ladies Only Klassiek Hengelo
16:00 - 16:30 Overijssels Byzantijns Mannenkoor Religieus Almelo
16:30 - 17:00 Twents Capella Ensemble Klassiek Enschede
Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
11:00 - 11:30 Jeugdkoor Kick It! Kinderkoor tot 14 jaar Goor
11:30 - 12:00 Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
12:00 - 12:30 Popkoor Session Pop / Rock Gieten
12:30 - 13:00 De Leedzangers 2.0 Levenslied / Schlager Hengelo
13:00 - 13:30 Popkorn Nijverdal Pop / Rock Nijverdal
13:30 - 14:00 Top.nl Pop / Rock Goor
14:00 - 14:30 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
14:30 - 15:00 Popkoor Sounds4You Pop / Rock Oosterhesselen
15:00 - 15:30 AmaZing Hengelo Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
15:30 - 16:00 Popkoor Funism Pop / Rock Veendam
16:00 - 16:30 Swing Close Pop / Rock Amersfoort
16:30 - 17:00 Gospelkoor BlessSing Gospel Hengelo/Goor