x

Vul jouw zoekopdracht hieronder in en doorzoek de website

Planning

Welk koor treedt waar op en hoe laat?

Op deze pagina kun je vinden welk koor, op welk podium optreedt én hoe laat.

De planning is gepubliceerd. Hieronder de planning in tabel-vorm. Kijk op deze plattegrond van de binnenstad voor de locaties van de 13 podia.

Let op: locatie podium 5 is verplaatst: nieuwe locatie is Molenstraat ter hoogte van zijgevel Hengelo Promotie. Kijk hier voor juiste locatie.

Tip: maak vooraf je eigen programma voor de festivaldag of loop alle podia langs en laat je verrassen!

Je kunt de planning groeperen op PODIUM, op KOOR of op TIJD.

Podium 1 - Evenementenplein
11:00 - 11:30 Vox Five Pop / Rock Kampen
11:30 - 12:00 Gospelkoor Risja Gospel Hengelo
12:00 - 12:30 Inpajoko Pop / Rock Borne
12:30 - 13:00 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
13:00 - 13:30 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
13:30 - 14:00 Popkoor Sing&Swing Coevorden Pop / Rock Coevorden
14:00 - 14:30 Popkoor Ambiënte Pop / Rock Geesteren
14:30 - 15:00 S(w)ingTime Pop / Rock Dedemsvaart
15:00 - 15:30 Born to Pop Pop / Rock Borne
15:30 - 16:00 POPenzo Pop / Rock Hengelo
16:00 - 16:30 MiXX Hengevelde Pop / Rock Hengevelde
16:30 - 17:00 Meezingkoor Ditis Goorus Levenslied / Schlager Goor
Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
11:30 - 12:00 Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
12:00 - 12:30 MZK Goedgemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal
12:30 - 13:00 Nederlandstalig Koor NooTzaak Levenslied / Schlager Markelo
13:00 - 13:30 Everpop Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 Out of the Box Lochem Pop / Rock Lochem
14:00 - 14:30 Pursang Rijssen Pop / Rock Rijssen
14:30 - 15:00 Popkorn Nijverdal Pop / Rock Nijverdal
15:00 - 15:30 Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
15:30 - 16:00 Switch Pop / Rock Etten
16:00 - 16:30 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
12:00 - 12:30 Popkoor Luidkeels Pop / Rock Barneveld
12:30 - 13:00 Zanggroep Out of the Blue Folk / Wereldmuziek Nieuwleusen
13:00 - 13:30 Zwingkoor Pop / Rock Almelo
13:30 - 14:00 Nijverdals Mannenkoor Pop / Rock Nijverdal
14:00 - 14:30 Next Level Pop / Rock Nordhorn
14:30 - 15:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
15:00 - 15:30 Musilon Pop / Rock Enschede
15:30 - 16:00 Prove It Pop / Rock Veenendaal
16:00 - 16:30 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
16:30 - 17:00 Vocal Group XXL Pop / Rock Hengelo
Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
13:00 - 13:30 Koorschool Lambertus Religieus HENGELO OV
13:30 - 14:00 Ladies Only Klassiek Hengelo
14:00 - 14:30 Gospelkoor Risja Gospel Hengelo
14:30 - 15:00 Miscellaneous Vocaal Vrouwenensemble Klassiek Hengelo
15:00 - 15:30 Weerter Gemengd Koor Vivace Klassiek Weert
15:30 - 16:00 Voices to Heaven Religieus Hengelo
16:00 - 16:30 Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
16:30 - 17:00 Euphonion Singers Gospel Wilsum
Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
12:30 - 13:00 Jeugdkoor Kick It! Kinderkoor tot 14 jaar Goor
13:00 - 13:30 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
13:30 - 14:00 De Leedzangers 2.0 Levenslied / Schlager Hengelo
14:00 - 14:30 Twentzz! Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 The New Voices Pop / Rock Zevenaar
15:00 - 15:30 Popkoor Luidkeels Pop / Rock Barneveld
15:30 - 16:00 MZK Goedgemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal
Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
11:30 - 12:00 Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
12:00 - 12:30 Happinezz Albergen Pop / Rock Albergen
12:30 - 13:00 Da Capo Pop / Rock Saasveld
13:00 - 13:30 Meezingkoor Ditis Goorus Levenslied / Schlager Goor
13:30 - 14:00 Born to Pop Pop / Rock Borne
14:00 - 14:30 POPenzo Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
15:00 - 15:30 Twentzz! Pop / Rock Hengelo
15:30 - 16:00 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
16:00 - 16:30 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
12:00 - 12:30 Voices to Heaven Religieus Hengelo
12:30 - 13:00 Miscellaneous Vocaal Vrouwenensemble Klassiek Hengelo
13:00 - 13:30 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
13:30 - 14:00 Prove It Pop / Rock Veenendaal
14:00 - 14:30 Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
14:30 - 15:00 De Leedzangers 2.0 Levenslied / Schlager Hengelo
15:00 - 15:30 Out of the Box Lochem Pop / Rock Lochem
Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
12:00 - 12:30 Vrouwenkoor de Paradijsvogels Pop / Rock Biddinghuizen
12:30 - 13:00 AmaZing Hengelo Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
13:30 - 14:00 The New Voices Pop / Rock Zevenaar
14:00 - 14:30 Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
14:30 - 15:00 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
15:00 - 15:30 Rose en Rouge Musical / Theater Baarn
15:30 - 16:00 Melodysingers Musical / Theater Zwolle
16:00 - 16:30 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
11:00 - 11:30 Next Level Pop / Rock Nordhorn
11:30 - 12:00 Pursang Rijssen Pop / Rock Rijssen
12:00 - 12:30 Popkorn Nijverdal Pop / Rock Nijverdal
12:30 - 13:00 S(w)ingTime Pop / Rock Dedemsvaart
13:00 - 13:30 Melodysingers Musical / Theater Zwolle
13:30 - 14:00 Popkoor Luidkeels Pop / Rock Barneveld
14:00 - 14:30 Vrouwenkoor de Paradijsvogels Pop / Rock Biddinghuizen
14:30 - 15:00 Da Capo Pop / Rock Saasveld
15:00 - 15:30 Euphonion Singers Gospel Wilsum
15:30 - 16:00 Everpop Pop / Rock Hengelo
16:00 - 16:30 Zwingkoor Pop / Rock Almelo
16:30 - 17:00 Stedelijk Koor Hengelo Klassiek Hengelo
Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
11:00 - 11:30 AmaZing Hengelo Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
11:30 - 12:00 Popkoor Ambiënte Pop / Rock Geesteren
12:00 - 12:30 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
12:30 - 13:00 Rose en Rouge Musical / Theater Baarn
13:00 - 13:30 MZK Goedgemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal
13:30 - 14:00 MiXX Hengevelde Pop / Rock Hengevelde
14:00 - 14:30 Vox Five Pop / Rock Kampen
14:30 - 15:00 Happinezz Albergen Pop / Rock Albergen
15:00 - 15:30 Inpajoko Pop / Rock Borne
15:30 - 16:00 Popkoor Sing&Swing Coevorden Pop / Rock Coevorden
16:00 - 16:30 The New Voices Pop / Rock Zevenaar
16:30 - 17:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
Podium 11 - Schouwburgplein
11:30 - 12:00 ofkoors Jazz Hengelo
12:00 - 12:30 Twentet AMUSING - a capella mannenquintet Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Half Past Nine Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30 Switch Pop / Rock Etten
13:30 - 14:00 Vocal Group XXL Pop / Rock Hengelo
14:00 - 14:30 AmaZing Hengelo Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 Koorschool Lambertus Junior Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
15:00 - 15:30 Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M. Barbershop Zaandam
15:30 - 16:00 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
16:00 - 16:30 Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
Podium 12 - Marskant, Amusing A Capella Battle
13:00 - 13:30 Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M. Barbershop Zaandam
13:30 - 14:00 ofkoors Jazz Hengelo
14:00 - 14:30 Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
14:30 - 15:00 Half Past Nine Pop / Rock Enschede
15:00 - 15:30 Twentet AMUSING - a capella mannenquintet Pop / Rock Hengelo
Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
11:30 - 12:00 Twentzz! Pop / Rock Hengelo
12:00 - 12:30 Musilon Pop / Rock Enschede
12:30 - 13:00 Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
13:00 - 13:30 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00 Weerter Gemengd Koor Vivace Klassiek Weert
14:00 - 14:30 Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
14:30 - 15:00 Stedelijk Koor Hengelo Klassiek Hengelo
15:00 - 15:30 Zanggroep Out of the Blue Folk / Wereldmuziek Nieuwleusen
15:30 - 16:00 Nederlandstalig Koor NooTzaak Levenslied / Schlager Markelo
16:00 - 16:30 Nijverdals Mannenkoor Pop / Rock Nijverdal