x

Vul jouw zoekopdracht hieronder in en doorzoek de website

Planning

Welk koor treedt waar op en hoe laat?

Op deze pagina kun je vinden welk koor, op welk podium optreedt én hoe laat.

De planning is gepubliceerd. Hieronder de planning in tabel-vorm. Kijk op deze plattegrond van de binnenstad voor de locaties van de 13 podia.

Let op: locatie podium 5 is verplaatst: nieuwe locatie is Molenstraat ter hoogte van zijgevel Hengelo Promotie. Kijk hier voor juiste locatie.

Tip: maak vooraf je eigen programma voor de festivaldag of loop alle podia langs en laat je verrassen!

Je kunt de planning groeperen op PODIUM, op KOOR of op TIJD.

AmaZing Hengelo Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
11:00 - 11:30  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
12:30 - 13:00  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
14:00 - 14:30  Podium 11 - Schouwburgplein
Born to Pop Pop / Rock Borne
13:30 - 14:00  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
15:00 - 15:30  Podium 1 - Evenementenplein
Da Capo Pop / Rock Saasveld
12:30 - 13:00  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
14:30 - 15:00  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
De Leedzangers 2.0 Levenslied / Schlager Hengelo
13:30 - 14:00  Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
14:30 - 15:00  Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
12:30 - 13:00  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
15:00 - 15:30  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Euphonion Singers Gospel Wilsum
15:00 - 15:30  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
16:30 - 17:00  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Everpop Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
15:30 - 16:00  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Gospelkoor Risja Gospel Hengelo
11:30 - 12:00  Podium 1 - Evenementenplein
14:00 - 14:30  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
14:00 - 14:30  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
16:00 - 16:30  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Half Past Nine Pop / Rock Enschede
12:30 - 13:00  Podium 11 - Schouwburgplein
14:30 - 15:00  Podium 12 - Marskant, Amusing A Capella Battle
Happinezz Albergen Pop / Rock Albergen
12:00 - 12:30  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
14:30 - 15:00  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
Inpajoko Pop / Rock Borne
12:00 - 12:30  Podium 1 - Evenementenplein
15:00 - 15:30  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
Jeugdkoor Kick It! Kinderkoor tot 14 jaar Goor
12:30 - 13:00  Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
14:30 - 15:00  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
16:30 - 17:00  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
Koorschool Lambertus Religieus HENGELO OV
13:00 - 13:30  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Koorschool Lambertus Junior Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
14:30 - 15:00  Podium 11 - Schouwburgplein
Ladies Only Klassiek Hengelo
13:30 - 14:00  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
14:00 - 14:30  Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
16:00 - 16:30  Podium 11 - Schouwburgplein
MZK Goedgemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal
12:00 - 12:30  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
13:00 - 13:30  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
15:30 - 16:00  Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
Meezingkoor Ditis Goorus Levenslied / Schlager Goor
13:00 - 13:30  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
16:30 - 17:00  Podium 1 - Evenementenplein
Melodysingers Musical / Theater Zwolle
13:00 - 13:30  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
15:30 - 16:00  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
MiXX Hengevelde Pop / Rock Hengevelde
13:30 - 14:00  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
16:00 - 16:30  Podium 1 - Evenementenplein
Miscellaneous Vocaal Vrouwenensemble Klassiek Hengelo
12:30 - 13:00  Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
14:30 - 15:00  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Musilon Pop / Rock Enschede
12:00 - 12:30  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
15:00 - 15:30  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
Nederlandstalig Koor NooTzaak Levenslied / Schlager Markelo
12:30 - 13:00  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
15:30 - 16:00  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
Next Level Pop / Rock Nordhorn
11:00 - 11:30  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
14:00 - 14:30  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
Nijverdals Mannenkoor Pop / Rock Nijverdal
13:30 - 14:00  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
16:00 - 16:30  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
14:30 - 15:00  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
16:00 - 16:30  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Ofkoors Jazz Hengelo
11:30 - 12:00  Podium 11 - Schouwburgplein
13:30 - 14:00  Podium 12 - Marskant, Amusing A Capella Battle
Out of the Box Lochem Pop / Rock Lochem
13:30 - 14:00  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
15:00 - 15:30  Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
POPenzo Pop / Rock Hengelo
14:00 - 14:30  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
15:30 - 16:00  Podium 1 - Evenementenplein
Popkoor Ambiënte Pop / Rock Geesteren
11:30 - 12:00  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
14:00 - 14:30  Podium 1 - Evenementenplein
Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
11:30 - 12:00  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
14:00 - 14:30  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
Popkoor Luidkeels Pop / Rock Barneveld
12:00 - 12:30  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
13:30 - 14:00  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
15:00 - 15:30  Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
Popkoor Sing&Swing Coevorden Pop / Rock Coevorden
13:30 - 14:00  Podium 1 - Evenementenplein
15:30 - 16:00  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
13:00 - 13:30  Podium 1 - Evenementenplein
16:00 - 16:30  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
12:00 - 12:30  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
14:30 - 15:00  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
12:30 - 13:00  Podium 1 - Evenementenplein
15:30 - 16:00  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
Popkorn Nijverdal Pop / Rock Nijverdal
12:00 - 12:30  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
14:30 - 15:00  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Prove It Pop / Rock Veenendaal
13:30 - 14:00  Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
15:30 - 16:00  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
Pursang Rijssen Pop / Rock Rijssen
11:30 - 12:00  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
14:00 - 14:30  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Rose en Rouge Musical / Theater Baarn
12:30 - 13:00  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
15:00 - 15:30  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
11:30 - 12:00  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
14:00 - 14:30  Podium 12 - Marskant, Amusing A Capella Battle
S(w)ingTime Pop / Rock Dedemsvaart
12:30 - 13:00  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
14:30 - 15:00  Podium 1 - Evenementenplein
Stedelijk Koor Hengelo Klassiek Hengelo
14:30 - 15:00  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
16:30 - 17:00  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Switch Pop / Rock Etten
13:00 - 13:30  Podium 11 - Schouwburgplein
15:30 - 16:00  Podium 2 - Weemenstraat, achter de Basiliek
The New Voices Pop / Rock Zevenaar
13:30 - 14:00  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
14:30 - 15:00  Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
16:00 - 16:30  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
16:00 - 16:30  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
16:00 - 16:30  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
Twentet AMUSING - a capella mannenquintet Pop / Rock Hengelo
12:00 - 12:30  Podium 11 - Schouwburgplein
15:00 - 15:30  Podium 12 - Marskant, Amusing A Capella Battle
Twentzz! Pop / Rock Hengelo
11:30 - 12:00  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
14:00 - 14:30  Podium 5 - Enschedesestraat/De Telgen - zijgevel WE
15:00 - 15:30  Podium 6 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M. Barbershop Zaandam
13:00 - 13:30  Podium 12 - Marskant, Amusing A Capella Battle
15:00 - 15:30  Podium 11 - Schouwburgplein
Vocal Group XXL Pop / Rock Hengelo
13:30 - 14:00  Podium 11 - Schouwburgplein
16:30 - 17:00  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
13:00 - 13:30  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
15:30 - 16:00  Podium 11 - Schouwburgplein
Voices to Heaven Religieus Hengelo
12:00 - 12:30  Podium 7 - Beursstraat, Bibliotheek
15:30 - 16:00  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Vox Five Pop / Rock Kampen
11:00 - 11:30  Podium 1 - Evenementenplein
14:00 - 14:30  Podium 10 - Schouwburg Hengelo Middenzaal
Vrouwenkoor de Paradijsvogels Pop / Rock Biddinghuizen
12:00 - 12:30  Podium 8 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
14:00 - 14:30  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Weerter Gemengd Koor Vivace Klassiek Weert
13:30 - 14:00  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
15:00 - 15:30  Podium 4 - Enschedesestraat, Lambertusbasiliek
Zanggroep Out of the Blue Folk / Wereldmuziek Nieuwleusen
12:30 - 13:00  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
15:00 - 15:30  Podium 13 - Pastoriestraat, 3 Musketiers (binnen)
Zwingkoor Pop / Rock Almelo
13:00 - 13:30  Podium 3 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
16:00 - 16:30  Podium 9 - Schouwburg Hengelo Grote zaal