13e editie, 2 juni 2018

Reguliere programma per podium, tijdvak of koor.

Aansluitend op het reguliere programma vindt vanaf 17.15 uur op podium 3, Schouwburgplein (naast Schouwburg) de After Party plaats. Voor de plattegrond zie onderaan deze pagina.

Op Podium 1 Grote zaal (Rabozaal) Schouwburg is de landelijke finale van het Nederlands Koorfestival. De planning van dit podium vind je hier

Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
11:00 - 11:30 the decibelles Pop / Rock Exloo
11:30 - 12:00 Vocal Group Musilon Pop / Rock Enschede
12:00 - 12:30 Voices to Heaven Religieus Hengelo
12:30 - 13:00 Zanggroep Akkoord Pop / Rock Dronten
13:00 - 13:30 Swing Cooperation Pop / Rock Gorssel
13:30 - 14:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
14:00 - 14:30 MiXX Hengevelde Pop / Rock Hengevelde
14:30 - 15:00 AmaZing Hengelo - Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
15:00 - 15:30 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
15:30 - 16:00 Pop4shore! Pop / Rock Katwijk
16:00 - 16:30 SwingTime Dedemsvaart Pop / Rock Dedemsvaart
16:30 - 17:00 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
Podium 3 - Schouwburgplein, naast Schouwburg
11:00 - 11:30 Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
11:30 - 12:00 Stedelijk Koor Hengelo Folk / Wereldmuziek Hengelo
12:00 - 12:30 POPenzo Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Top.nl Pop / Rock Goor
13:00 - 13:30 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
13:30 - 14:00 Music All Enschede Musical / Theater Enschede
14:00 - 14:30 MAZE Pop / Rock Rotterdam
14:30 - 15:00 Vocal Group ZiZo Pop / Rock Bemmel
15:00 - 15:30 Schouder aan Schouder Pop / Rock Ruurlo
15:30 - 16:00 Popkoor Expression Pop / Rock Lelystad
16:00 - 16:30 Inspiration Ulft Pop / Rock Ulft
16:30 - 17:00 Het Goorse Schlagerkoor Levenslied / Schlager Goor
Podium 4 - Hoek Stationsplein / Nieuwstraat
11:30 - 12:00 Shanty & Smartlappenkoor 1plus1 is 3 Shanty / Zeemanslied Enschede
12:00 - 12:30 Happinezz Pop / Rock Albergen
13:00 - 13:30 Popkoor Expression Pop / Rock Lelystad
13:30 - 14:00 SwingTime Dedemsvaart Pop / Rock Dedemsvaart
14:00 - 14:30 Popkoor Novelty Pop / Rock Sint Oedenrode
14:30 - 15:00 Prins Constantijnschool Kinderkoor tot 14 jaar Goor
15:00 - 15:30 Popkoor Enske Pop / Rock Enschede
15:30 - 16:00 Zanggroep Akkoord Pop / Rock Dronten
16:00 - 16:30 Viventi Folk / Wereldmuziek Tilligte
16:30 - 17:00 Theatergroep Barst Musical / Theater Hengelo
Podium 5 - Hoek Molenstraat / Marktplein
11:00 - 11:30 Westfries Mannenkoor Klassiek Wognum (NH)
11:30 - 12:00 Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
12:00 - 12:30 AMUSING - a capella mannenquintet Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 FC Twente Voetbalkoor Musical / Theater Hengelo
13:00 - 13:30 zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
13:30 - 14:00 Klinkt Goed Pop / Rock Apeldoorn
14:00 - 14:30 HOK - Hengelo's Ochtend Koor Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 Melodysingers Musical / Theater Zwolle
15:00 - 15:30 Vocals Sparkling Pop / Rock Enschede
15:30 - 16:00 Muziek theatergroep EnCore Musical / Theater OLDENZAAL
16:00 - 16:30 Popkoor Assen Pop / Rock Assen
16:30 - 17:00 Zing NL met me Pop / Rock Hengelo
Podium 6 - Museum Hengelo, Beekstraat
12:00 - 12:30 Vocal Group ZiZo Pop / Rock Bemmel
12:30 - 13:00 Vocals Sparkling Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30 Vocaal Theater De Potters Musical / Theater Oldenzaal
13:30 - 14:00 What's New Pop / Rock Almelo
14:00 - 14:30 Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
14:30 - 15:00 Klassiek koor Ton sur Ton Klassiek Enschede
15:00 - 15:30 All Women Jazz Rosmalen
15:30 - 16:00 Half Past Nine Pop / Rock Enschede
16:00 - 16:30 ASH (American School of the Hague) Community Choir Folk / Wereldmuziek Wassenaar
Podium 7 - De Nul, Beekstraat
11:00 - 11:30 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
11:30 - 12:00 MiXX Hengevelde Pop / Rock Hengevelde
12:00 - 12:30 Gospelkoor Chanoeka Gospel Hengelo ov
12:30 - 13:00 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30 Vocal Group LEF Pop / Rock Goor
13:30 - 14:00 Inspiration Ulft Pop / Rock Ulft
14:00 - 14:30 Het Goorse Schlagerkoor Levenslied / Schlager Goor
14:30 - 15:00 Euphonion Singers Gospel Wilsum
15:00 - 15:30 DeMannen Pop / Rock Heerde
15:30 - 16:00 Swing Cooperation Pop / Rock Gorssel
16:00 - 16:30 Pop&Rockkoor Slagharen Pop / Rock Slagharen
16:30 - 17:00 Popkoor Funism Pop / Rock Veendam
Podium 8 - Pastorieplein, Pastoriestraat
11:00 - 11:30 Popkoor DAzzLE Pop / Rock Aalten
11:30 - 12:00 Popkoor Ambiënte Pop / Rock Geesteren
12:00 - 12:30 kamerkoor Allegrezza Klassiek Eindhoven
12:30 - 13:00 Popkoor Assen Pop / Rock Assen
13:00 - 13:30 The Brown Jabberwocks Barbershop Providence
13:30 - 14:00 Hooge Noodt Pop / Rock Overdinkel
14:00 - 14:30 Zing NL met me Pop / Rock Hengelo
14:30 - 15:00 Just4Fun, Nieuw Heeten Pop / Rock Nieuw Heeten
15:00 - 15:30 Rose en Rouge Musical / Theater Baarn
15:30 - 16:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
Podium 9 - De Cactus, Pastoriestraat
11:30 - 12:00 Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
12:00 - 12:30 ASH (American School of the Hague) Community Choir Folk / Wereldmuziek Wassenaar
12:30 - 13:00 DeMannen Pop / Rock Heerde
13:00 - 13:30 't Lutters Geluutke Musical / Theater De Lutte
13:30 - 14:00 Popkoor DAzzLE Pop / Rock Aalten
14:00 - 14:30 Vocals Sparkling Pop / Rock Enschede
14:30 - 15:00 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
15:00 - 15:30 FC Twente Voetbalkoor Musical / Theater Hengelo
15:30 - 16:00 Vocal Group LEF Pop / Rock Goor
16:00 - 16:30 Popkoor SoSjaal Pop / Rock Gelselaar
Podium 10 - Waterstaatskerk, Deldenerstraat
11:00 - 11:30 Klinkt Goed Pop / Rock Apeldoorn
11:30 - 12:00 Soundscape Pop / Rock Enschede
12:00 - 12:30 Lage Dames Hoge Heren Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Popkoor Enske Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30 Shanty & Smartlappenkoor 1plus1 is 3 Shanty / Zeemanslied Enschede
13:30 - 14:00 Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
14:00 - 14:30 Popkoor Funism Pop / Rock Veendam
14:30 - 15:00 Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
15:00 - 15:30 Gospelkoor Celebration Gospel Hengelo
15:30 - 16:00 Everpop Pop / Rock Hengelo
16:00 - 16:30 HOK - Hengelo's Ochtend Koor Pop / Rock Hengelo
16:30 - 17:00 Popkoor Njoy Huizen Pop / Rock Huizen
Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - stadhuiszijde
11:30 - 12:00 Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
12:00 - 12:30 Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
12:30 - 13:00 Pop4shore! Pop / Rock Katwijk
13:00 - 13:30 Koor053 Pop / Rock Enschede
13:30 - 14:00 ASH (American School of the Hague) Community Choir Folk / Wereldmuziek Wassenaar
14:00 - 14:30 Between Two Rivers Barbershop Elst
14:30 - 15:00 Klinkt Goed Pop / Rock Apeldoorn
15:00 - 15:30 Eig'n wies Levenslied / Schlager Hengelo
Podium 12 - Weemenstraat, t.h.v. achterkant Basiliek
11:00 - 11:30 What's New Pop / Rock Almelo
11:30 - 12:00 Vaya con Dios Pop / Rock Biddinghuizen
12:00 - 12:30 Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
12:30 - 13:00 Gospelkoor Celebration Gospel Hengelo
13:00 - 13:30 the decibelles Pop / Rock Exloo
13:30 - 14:00 Just4Fun, Nieuw Heeten Pop / Rock Nieuw Heeten
14:00 - 14:30 Koorschool Lambertus Kleutergroep Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
14:30 - 15:00 Koorschool Lambertus Kindergroep Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
15:00 - 15:30 Between Two Rivers Barbershop Elst
15:30 - 16:00 Theatergroep Barst Musical / Theater Hengelo
16:00 - 16:30 Between Two Rivers Barbershop Elst
Podium 14 - Drienerstraat t.h.v. Heart Gallery
12:00 - 12:30 Vocaal Theater De Potters Musical / Theater Oldenzaal
12:30 - 13:00 Klassiek koor Ton sur Ton Klassiek Enschede
13:00 - 13:30 Half Past Nine Pop / Rock Enschede
13:30 - 14:00 Popkoor SoSjaal Pop / Rock Gelselaar
14:00 - 14:30 Popkoor Assen Pop / Rock Assen
14:30 - 15:00 Soundscape Pop / Rock Enschede
15:00 - 15:30 Lage Dames Hoge Heren Pop / Rock Hengelo
15:30 - 16:00 Kleinkoor Melodysingers Pop / Rock Zwolle
16:00 - 16:30 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
16:30 - 17:00 New Achord Barbershop Harderwijk
Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat
11:00 - 11:30 Born to Pop Pop / Rock Borne
11:30 - 12:00 DeMannen Pop / Rock Heerde
12:00 - 12:30 PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
12:30 - 13:00 Just4Fun, popkoor Stadskanaal Pop / Rock Stadskanaal
13:00 - 13:30 Soul & Gospelchoir Sing With Spirit Gospel Borne
13:30 - 14:00 Twentzz! Pop / Rock Hengelo
14:00 - 14:30 Popkoor Njoy Huizen Pop / Rock Huizen
14:30 - 15:00 Vocal Group Musilon Pop / Rock Enschede
15:00 - 15:30 Willem’s Got Music Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
15:30 - 16:00 Prins Constantijnschool Kinderkoor tot 14 jaar Goor
16:00 - 16:30 Music All Enschede Musical / Theater Enschede
16:30 - 17:00 AmaZing Hengelo - Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
Podium 16 - DUX (Marktplein)
11:00 - 11:30 Twentzz! Pop / Rock Hengelo
11:30 - 12:00 Hooge Noodt Pop / Rock Overdinkel
12:00 - 12:30 Melodysingers Musical / Theater Zwolle
12:30 - 13:00 Schouder aan Schouder Pop / Rock Ruurlo
13:00 - 13:30 Muziek theatergroep EnCore Musical / Theater OLDENZAAL
13:30 - 14:00 Pop&Rockkoor Slagharen Pop / Rock Slagharen
14:00 - 14:30 Popkoor Ambiënte Pop / Rock Geesteren
14:30 - 15:00 Happinezz Pop / Rock Albergen
15:00 - 15:30 Just4Fun, popkoor Stadskanaal Pop / Rock Stadskanaal
15:30 - 16:00 Koor053 Pop / Rock Enschede
16:00 - 16:30 Vocalgroup Voices Pop / Rock Nijverdal
16:30 - 17:00 Popkoor Novelty Pop / Rock Sint Oedenrode
Podium 17 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
13:00 - 13:30 Ladies Only Klassiek Hengelo
13:30 - 14:00 Westfries Mannenkoor Klassiek Wognum (NH)
14:00 - 14:30 Overijssels Byzantijns Mannenkoor Religieus Almelo
14:30 - 15:00 kamerkoor Allegrezza Klassiek Eindhoven
15:00 - 15:30 Voices to Heaven Religieus Hengelo
15:30 - 16:00 Ladies Only Klassiek Hengelo
16:00 - 16:30 Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
16:30 - 17:00 Euphonion Singers Gospel Wilsum
Podium 18 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat
11:30 - 12:00 Rose en Rouge Musical / Theater Baarn
12:00 - 12:30 Everpop Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00 Popkoor SoSjaal Pop / Rock Gelselaar
13:00 - 13:30 Vocalgroup Voices Pop / Rock Nijverdal
13:30 - 14:00 Gospelkoor Tribute Gospel Hengelo
14:00 - 14:30 Vaya con Dios Pop / Rock Biddinghuizen
14:30 - 15:00 't Lutters Geluutke Musical / Theater De Lutte
15:00 - 15:30 Top.nl Pop / Rock Goor
15:30 - 16:00 The Brown Jabberwocks Barbershop Providence
16:00 - 16:30 Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
16:30 - 17:00 Vocal Group XXL Pop / Rock Hengelo
Podium 19 - Bibliotheek, Beursstraat
11:00 - 11:30 zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
11:30 - 12:00 zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
12:00 - 12:30 't Lutters Geluutke Musical / Theater De Lutte
12:30 - 13:00 Rose en Rouge Musical / Theater Baarn
13:00 - 13:30 Kleinkoor Melodysingers Pop / Rock Zwolle
13:30 - 14:00 Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
14:00 - 14:30 New Achord Barbershop Harderwijk
14:30 - 15:00 Stedelijk Koor Hengelo Folk / Wereldmuziek Hengelo
15:00 - 15:30 zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
15:30 - 16:00 zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
Podium 20 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
12:00 - 12:30 Euphonion Singers Gospel Wilsum
12:30 - 13:00 Viventi Folk / Wereldmuziek Tilligte
13:00 - 13:30 Born to Pop Pop / Rock Borne
13:30 - 14:00 POPenzo Pop / Rock Hengelo
14:00 - 14:30 Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
14:30 - 15:00 Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
15:00 - 15:30 Gospelkoor Chanoeka Gospel Hengelo ov
15:30 - 16:00 The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
16:00 - 16:30 Soul & Gospelchoir Sing With Spirit Gospel Borne
16:30 - 17:00 Just4Fun, Nieuw Heeten Pop / Rock Nieuw Heeten

Podia