14e editie, 8 juni 2019

Reguliere programma per podium, tijdvak of koor.

Aansluitend op het reguliere programma vindt vanaf 17.15 uur op podium 3, Schouwburgplein (naast Schouwburg) de After Party plaats. Voor de plattegrond zie onderaan deze pagina.

AmaZing Hengelo - Ladies Choir Pop / Rock Hengelo
12:00 - 12:30  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
13:30 - 14:00  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
AmeeZing Pop / Rock Aalten
12:00 - 12:30  Podium 5 - Beekplein, de Nul
14:30 - 15:00  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
Around the Bar (kwartet) Barbershop Zaltbommel
11:30 - 12:00  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
13:30 - 14:00  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
15:00 - 15:30  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
BelCanto Emsdetten Barbershop 48282 Emsdetten
11:00 - 11:30  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
14:30 - 15:00  Podium 5 - Beekplein, de Nul
Bison Futé Barbershop Hengelo
12:00 - 12:30  Podium 6 - Willemsplein
14:30 - 15:00  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
Born to Pop Pop / Rock Borne
11:00 - 11:30  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
14:30 - 15:00  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Brokekoor Pop / Rock Westerbroek
13:00 - 13:30  Podium 6 - Willemsplein
15:30 - 16:00  Podium 8 - Pastorieplein
Carmina Burana Pop / Rock Nieuw-Schoonebeek
13:00 - 13:30  Podium 3 - Schouwburgplein
15:30 - 16:00  Podium 4 - Brinkplein
Christelijk Mannenkoor Hengelo Religieus Hengelo
14:00 - 14:30  Podium 14 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
16:30 - 17:00  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
Colourful City Koor Folk / Wereldmuziek Nijmegen
11:00 - 11:30  Podium 3 - Schouwburgplein
13:30 - 14:00  Podium 4 - Brinkplein
Da Capo Pop / Rock Saasveld
11:30 - 12:00  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
14:00 - 14:30  Podium 4 - Brinkplein
DeMannen Pop / Rock Heerde
13:30 - 14:00  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
15:00 - 15:30  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
16:00 - 16:30  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Del Core Pop / Rock Delden
11:30 - 12:00  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
14:00 - 14:30  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
15:00 - 15:30  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Elk & Ain Pop / Rock Noordbroek (Groningen)
11:30 - 12:00  Podium 5 - Beekplein, de Nul
14:00 - 14:30  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
FC Twente Voetbalkoor Musical / Theater Hengelo
12:00 - 12:30  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
13:30 - 14:00  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
Gospelkoor Chanoeka Gospel Hengelo ov
11:30 - 12:00  Podium 3 - Schouwburgplein
14:30 - 15:00  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
HOK - Hengelo's Ochtend Koor Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 8 - Pastorieplein
15:30 - 16:00  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
Half Past Nine Pop / Rock Enschede
12:00 - 12:30  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
14:30 - 15:00  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
Happinezz Albergen Pop / Rock Albergen
12:30 - 13:00  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
15:00 - 15:30  Podium 3 - Schouwburgplein
Interlock Pop / Rock Enschede
12:30 - 13:00  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
15:00 - 15:30  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
Just Fun, popkoor Zuidwolde Pop / Rock Zuidwolde
13:00 - 13:30  Podium 5 - Beekplein, de Nul
14:00 - 14:30  Podium 8 - Pastorieplein
15:30 - 16:00  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Kelderkoor Musical / Theater Nijmegen
13:00 - 13:30  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
15:30 - 16:00  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
Koninklijk Hengelo's Mannenkoor (KHM) Folk / Wereldmuziek Hengelo
11:00 - 11:30  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
13:00 - 13:30  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Koorschool Lambertus Religieus HENGELO OV
15:30 - 16:00  Podium 14 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
Koorschool Lambertus junior Kinderkoor tot 14 jaar HENGELO OV
16:30 - 17:00  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
La Sido Pop / Rock Enschede
11:30 - 12:00  Podium 4 - Brinkplein
13:30 - 14:00  Podium 8 - Pastorieplein
Lage Dames Hoge Heren Jazz Hengelo
11:30 - 12:00  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
14:00 - 14:30  Podium 3 - Schouwburgplein
MZK Goed gemutst Levenslied / Schlager Oldenzaal
12:30 - 13:00  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
13:30 - 14:00  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
16:00 - 16:30  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Mix & Match - vocaal entertainment Musical / Theater Alphen aan den Rijn
12:30 - 13:00  Podium 8 - Pastorieplein
14:00 - 14:30  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
15:00 - 15:30  Podium 6 - Willemsplein
NJOY Barbershop Westendorp
12:00 - 12:30  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
13:00 - 13:30  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
14:30 - 15:00  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Oekraïense zang & dansgroep Roesalka Folk / Wereldmuziek Hengelo
12:00 - 12:30  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
15:00 - 15:30  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
Opus'94 Klassiek Hengelo
12:30 - 13:00  Podium 4 - Brinkplein
16:00 - 16:30  Podium 14 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
OverdagKoorEnschede Musical / Theater Enschede
13:00 - 13:30  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
15:30 - 16:00  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
PABLO Pop / Rock Haaksbergen
12:00 - 12:30  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
15:00 - 15:30  Podium 4 - Brinkplein
POPenzo Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
15:00 - 15:30  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Palet Luttenberg Pop / Rock Luttenberg
12:30 - 13:00  Podium 6 - Willemsplein
14:00 - 14:30  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
15:00 - 15:30  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
Pop- en musicalkoor Popcorn Pop / Rock Lochem
14:30 - 15:00  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
16:30 - 17:00  Podium 4 - Brinkplein
Popkoor 4You Kampen Pop / Rock Kampen
12:30 - 13:00  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
14:00 - 14:30  Podium 6 - Willemsplein
15:30 - 16:00  Podium 5 - Beekplein, de Nul
Popkoor Backcorner Pop / Rock Zutphen
14:00 - 14:30  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
16:30 - 17:00  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
Popkoor Canta Libre Pop / Rock Hardenberg
12:30 - 13:00  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
15:30 - 16:00  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
Popkoor Doetinpop Pop / Rock Doetinchem
12:30 - 13:00  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
15:00 - 15:30  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
16:00 - 16:30  Podium 3 - Schouwburgplein
Popkoor PowerPop Pop / Rock Apeldoorn
13:30 - 14:00  Podium 5 - Beekplein, de Nul
14:30 - 15:00  Podium 8 - Pastorieplein
16:00 - 16:30  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
Popkoor Prestige Pop / Rock Enschede
14:00 - 14:30  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
16:30 - 17:00  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Popkoor Vocal Essen Oldenzaal Pop / Rock Oldenzaal
12:30 - 13:00  Podium 3 - Schouwburgplein
16:00 - 16:30  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
Popkoor Wiezz Pop / Rock Wierden
12:00 - 12:30  Podium 3 - Schouwburgplein
14:00 - 14:30  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
PopkoorKGC Pop / Rock Deventer
11:30 - 12:00  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
13:30 - 14:00  Podium 3 - Schouwburgplein
Prevoices Pop / Rock IJselmuiden
14:30 - 15:00  Podium 6 - Willemsplein
16:30 - 17:00  Podium 14 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
Rumor has it! Pop / Rock Rijssen
14:00 - 14:30  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
15:00 - 15:30  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
Saloonboyz´ Pop / Rock Etten [ GLD ]
12:00 - 12:30  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
13:00 - 13:30  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
14:30 - 15:00  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
Schouder aan Schouder Pop / Rock Ruurlo
12:30 - 13:00  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
15:00 - 15:30  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
Shanty & Smartlappenkoor 1plus1 is 3 Shanty / Zeemanslied Enschede
12:30 - 13:00  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
15:00 - 15:30  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Shantykoor "De Boezemvrienden" Shanty / Zeemanslied Apeldoorn
12:00 - 12:30  Podium 4 - Brinkplein
14:30 - 15:00  Podium 3 - Schouwburgplein
Show Sisters Pop / Rock Breda
13:30 - 14:00  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
16:00 - 16:30  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
Soorten & Maten Folk / Wereldmuziek Enschede
13:30 - 14:00  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
16:00 - 16:30  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
Stedelijk Koor Hengelo Folk / Wereldmuziek Hengelo
11:30 - 12:00  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
14:30 - 15:00  Podium 4 - Brinkplein
SwingTime Dedemsvaart Pop / Rock Dedemsvaart
13:00 - 13:30  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
15:30 - 16:00  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
The All Singers Musical / Theater Heerde
11:30 - 12:00  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
14:30 - 15:00  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
The Young Evergreens Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 4 - Brinkplein
16:00 - 16:30  Podium 13 - Hoek Enschedesestraat/Drienerstraat, De Appel
Theaterkoor Multiple Noise Musical / Theater Hengelo
12:30 - 13:00  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
15:30 - 16:00  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Troubadours, Enschede Barbershop Enschede
11:00 - 11:30  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
13:30 - 14:00  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
Twentet AMUSING - a capella mannenquintet Pop / Rock Hengelo
13:00 - 13:30  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
14:00 - 14:30  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
Twentzz! en Popkoor Enske Pop / Rock Hengelo
12:00 - 12:30  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
14:30 - 15:00  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Venrays Mannen Koor Folk / Wereldmuziek Venray
11:30 - 12:00  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
14:00 - 14:30  Podium 5 - Beekplein, de Nul
15:00 - 15:30  Podium 14 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
Vocal Group LEF Pop / Rock Goor
11:00 - 11:30  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
13:30 - 14:00  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Vocal Group Musilon Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
15:30 - 16:00  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
Vocal Group PURE Pop / Rock Hengelo
11:00 - 11:30  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
12:00 - 12:30  Podium 9 - Pastoriestraat, Simoon
Vocal group Update Pop / Rock Vriezenveen
11:30 - 12:00  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
14:00 - 14:30  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
Vocalzz Jazz Delft
12:00 - 12:30  Podium 7 - Marskant, Amusing A Capella Battle
15:30 - 16:00  Podium 15 - Hoek Enschedesestraat/Brinkstraat, de Twee Wezen
Voiced Over Pop / Rock Hengelo
11:30 - 12:00  Podium 16 - Beursstraat, Bibliotheek
14:00 - 14:30  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
Voices to Heaven Religieus Hengelo
11:30 - 12:00  Podium 6 - Willemsplein
13:30 - 14:00  Podium 14 - Lambertusbasiliek, Enschedesestraat
Vox Amasus Pop / Rock Delfzijl
12:30 - 13:00  Podium 17 - Prins Bernhardplantsoen, ingang Beursstraat
15:30 - 16:00  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
Willem’s Got Music Kinderkoor tot 14 jaar Hengelo
15:30 - 16:00  Podium 3 - Schouwburgplein
Work in Progress Pop / Rock Enschede
13:00 - 13:30  Podium 10 - Deldenerstraat, Waterstaatskerk
15:30 - 16:00  Podium 6 - Willemsplein
Xing Rocks Pop / Rock Dordrecht
11:00 - 11:30  Podium 4 - Brinkplein
13:30 - 14:00  Podium 11 - Winkelcentrum Thiemsbrug, buiten - Stadhuiszijde
16:30 - 17:00  Podium 3 - Schouwburgplein
Zanggroep Out of the Blue Folk / Wereldmuziek Nieuwleusen
13:30 - 14:00  Podium 1 - Schouwburg Hengelo Grote zaal
15:00 - 15:30  Podium 5 - Beekplein, de Nul
16:00 - 16:30  Podium 8 - Pastorieplein
Zing NL met me Pop / Rock Hengelo
12:30 - 13:00  Podium 2 - Schouwburg Hengelo middenzaal
15:00 - 15:30  Podium 8 - Pastorieplein
Zwingkoor (vrouwenkoor) Pop / Rock Almelo
13:00 - 13:30  Podium 12 - Weemenstraat, achter de Basiliek
16:00 - 16:30  Podium 4 - Brinkplein
zanggroep "We willen zo graag" Levenslied / Schlager Zaandam
12:30 - 13:00  Podium 5 - Beekplein, de Nul
13:30 - 14:00  Podium 6 - Willemsplein

Podia